Wczytuję dane...
Model: 41265
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: bellota

image

imageimage

image

Jakość Bellota jest gwarancją bezpieczeństwa.

Gama obuwia ochronnego Bellota została stworzona na podstawie tej samej filozofii jakości która towarzyszy już nam od ponad stu lat. Oferujemy produkty, które zawierają nasze wszystkie doświadczenia, zdobyte dzięki głębokiej znajomości naszego klienta i ciągłej pracy przy udoskonalaniu technologicznym naszych produktów. Wszystkie nasze produkty, przechodzą rygorystyczne testy zanim trafią na rynek, co jest prawdziwą gwarancją jakości.

image

Ponad sto lat doświadczenia przy naszych klientach pozwoliło nam doskonale poznać teren po którym się poruszają.

W Bellota uważamy, że bezpieczeństwo i ochrona ludzi w ich miejscu pracy jest problemem o fundamentalnej wadze. Właśnie dlatego chcieliśmy skorzystać z całego naszego doświadczenia i wiedzy na temat robotnika i jego miejsca pracy by stworzyć gamę obuwia ochronnego które naprawdę przynosi korzyści.

image

Kiedy projektujemy obuwie ochronne widzimy tylko jedną drogę. Badania i zastosowanie materiałów najwyższej jakości.

Żyjemy w świecie ciągłej ewolucji gdzie potrzeby szybko się zmieniają. W świecie w którym aby zaoferować dobre rozwiązania, trzeba iść naprzód. Pracowaliśmy ciężko nad tym zadaniem. Innowacja. Wyselekcjonowane najlepsze materiały. Wypracowane projekty, które sprostają potrzebą dnia dzisiejszego i jutrzejszego.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!