Wczytuję dane...
Model: 39547
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: mill clean

image

CLEAN GARDEN to skoncentrowane mleczko do czyszczenia:

  • tarasów
  • schodów
  • chodników
  • donic i kwietników 
  • oraz innych powierzchni i przedmiotów z ceramiki, kamienia i gresu. Doskonale sprawdza się w ogrodzie oraz w domu i w jego otoczeniu.

Stosowanie mleczka nie zmienia struktury i koloru czyszczonych powierzchni.

Skoncentrowany kompleks aktywnych składników i delikatnych substancji ściernych efektywnie usuwa zanieczyszczenia, glony, kurz, a także ślady po liściach, jedzeniu, tłuszczu spożywczym, plamy z sadzy oraz ślady odzwierzęce.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpuścić ok. 250 ml produktu w 5 litrach wody. Roztwór rozprowadzić ścierką, mopem lub szczotką. Pozostawić na 5-10 minut. W przypadku silnych zabrudzeń stosować bez rozcieńczania, bezpośrednio na zabrudzenie. W razie potrzeby wyszorować. Dokładnie spłukać wodą. Przy silnych zabrudzeniach czynność powtórzyć.

Seria produktów Mill CLEAN GARDEN doskonale sprawdza się podczas ogrodowych porządków przed sezonem wiosenno - letnim oraz do czyszczenia zabrudzeń wynikających z bieżącego użytkowania 

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!