Wczytuję dane...
Model: 29015
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: swissinno

image.

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni firmy SWISSINNO emituje z dwóch głośników trwałe fale wysokiej częstotliwości w zakresie od 25 000 do 27 000 Hz, wypłaszające gryzonie z domu. Dźwięk potężnego 1.5-Watowego odstraszacza jest dla ludzi niesłyszalny, nietoksyczny, a także łatwy w obsłudze.

image

VIDEO prezentacja odstraszacz ultradźwiękowego


Ultradzwiękowy Odstraszacz Gryzoni

Mini Ultradźwiękowy Odstraszacz do gryzoni jest idealny do stosowania w mniejszych pomieszczeniach i pomieszczeniach, dzięki czemu pozbędziesz się myszy, szczurów i innych szkodników bez konieczności ich łapania lub zabijania, co sprawia, że ​​Ultradźwiękowy Odstraszacz jest jednym z najłatwiejszych i najbardziej dogodnych metod zwalczania szkodników.

Jest prosty w konfiguracji i aktywacji. Może być stosowany w każdym pomieszczeniu w domu i nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego, a po włączeniu odstraszacza od razu zacznie wysyłać fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które wypierają te niepożądane szkodniki. Ultradźwięki nie mogą być słyszane przez ludzi, więc wbudowana jest lampa LED, która wskazuje, że Odstraszacz działa poprawnie.

Szczury i myszy zostają odstraszone za pomocą ultradźwięków

Odstraszacz wymaga bardzo małej mocy elektrycznej i nie ma praktycznie żadnych kosztów konserwacji. Odstraszacz ultradźwiękowy może być używany stale, ponieważ nie szkodzi ludziom ani zwierzętom. Nawet myszy, szczury i inne gryzonie nie są rannione przez Ultradźwiękowy Odstraszacz: jego ultradźwięki powodują po prostu tak nieprzyjemne podrażnienie, że próbują uciec przed nimi tak szybko, jak tylko mogą.

Seria SWISSINNO zawiera więcej Ultradźwiękowych Odstraszaczy Gryzoni. Takie które obejmują 30m2 oraz bardziej kompaktową wersję Mini opisaną tutaj, która obejmuje 15m2.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!