Wczytuję dane...
Model: 33001
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: substral

image

Nawóz długo działający do hortensji 100 dni marki Substral ma podwójne działanie nawozi rośliny i zakwasza podłoże. Dostarcza roślinom wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym również magnezu. Dodatkowo obniża pH podłoża stwarzając odpowiednie warunki do zdrowego wzrostu hortensji. Nasze rośliny będą właściwie odżywione i pozostaną w świetnej kondycji. Za właściwą pielęgnację odwdzięczą się obfitym i długotrwałym kwitnieniem, będą wspaniałą ozdobą ogrodu.

Produkt ma postać granulatu, dzięki czemu jego aplikacja jest łatwa i wygodna. Natychmiastowo uzupełnia niedobory składników pokarmowych w podłożu, szybko odżywiając rośliny, wyróżnia się również bardzo długim działaniem. Nawóz marki Substral będzie równomiernie dostarczał roślinom wszystkich potrzebnych im składników odżywczych przez kolejne 100 dni. Dodatkowo zakwaszając podłoże, co ma bardzo dobry wpływ na rozwój systemu korzeniowego, w efekcie poprawiając stan roslin. Właściwe nawożenie jest gwarancją długotrwałego i pięknego kwitnienia.

Opakowanie zawiera 1 kg nawozu długo działającego do hortensji 100 dni - Substral, a także informację o terminie przydatności do użycia i wskazówki dotyczące stosowania.

Nawozy Substral 100dni to unikalna formulacja minigranulatu, która zwiększa wydajność  stosowania, zapewniając równomierne nawożenie na całej powierzchni oraz szybsze wchłanianie nawozu

Nawozy 100dni:

  • działają 3x dłużej i wydajniej niż zwykłe granulaty
  • odżywiają rośliny codziennie przez 100dni
  • są bogate w mikroelementy
  • wystarczą 2 zastosowania na sezon
  • brak ryzyka przenawożenia 

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!