Wczytuję dane...
Model: 28191
Realizacja zamówienia: 4 dni
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: gardenflora

Preparat do utrzymania czystości i równowagi miktobiologicznej w zbiorniku. Preparat skonstruowany na bazie pożytecznych mikroorganizmów, których obecność aktywuje oczyszczanie biologiczne i wprowadza naturalny, pożyteczny system filtracji wody. Preparat Biosfera stymuluje wzrost roślin, zapewnia czystą wodę oraz równowagę biologiczną pomiędzy rybami a roślinami wodnymi. Efekt czystości wody uzyskujemy w sposób całkowicie ekologiczny, wyselekcjonowane bakterie i enzymy są bezpieczne dla ludzi, ryb, płazów, roślin oraz ptaków pijących wodę z sadzawki.Preparat jest przyjazny dla środowiska.

Dzięki zastosowaniu preparatu uzyskujemy następujące efekty:

  • oczyszczanie, klarowanie wody,- likwidacja nagromadzonych osadów dennych, mułu,
  • stymulacja wzrostu roślin będących naturalnym pokarmem dla ryb,
  • zalecany do regularnego stosowania w czasie całego sezonu, szczególnie po wymianie wody w oczku, po długotrwałych deszczach bądź suszy.

Sposób stosowania

Odmierzoną ilość preparatu wg. tabeli zamieszczone na opakowaniu należy wsypać bezpośrednio do zbiornika, oczka wodnego lub sadzawki.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!