Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy The Box Garden, bardzo proste niewymagające specjalistycznej wiedzy narzędzie, które pozwoli Państwu stworzyć wymarzony ogród bez pomocy profesjonalnej firmy oferującej usługi z zakresu projektowania i tworzenia terenów zielonych.

Przepiękna kompozycja sprawdzi się miejscach takich jak taras, ale także będzie się świetnie komponować w pobliżu drzew, przy ogrodzeniach, elewacjach domu, garażu czy domku gospodarczego

Barwy dominujące: zieleń, róż, żółty, purpura, fiolet, biel oraz brąz

Powierzchnia projektu: około 15 m2 ( Wymiary przez nas podane są wymiarami sugerowanymi. Odległość pomiędzy roślinami możecie Państwo regulować według własnego uznania.

Powierzchnia projektu: około 10m2

Co zawiera zestaw:
*Kompozycję stanowią 23 sadzonki, 8 gatunków roślin: byliny, iglaki, oraz krzewy. *Katalog który zawiera szczegółowy plan rozsady roślin (przykładowy plan rozsady umieszczony na zdjęciu poglądowym.)oraz informację dotyczące ich pielęgnacji i preferencji glebowych.
*Pomocnik jak możemy poprawić, jakość naszej gleby i dostosować do ją do konkretnych roślin.

UWAGA - Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której chwilowo nie posiadamy danej rośliny, informujemy, iż zastępujemy ją inną w podobnym kolorze i rozmiarze, tak aby gotowy efekt nie uległ zmianie wizualnej.

Na terenie Zielonej Góry i okolic możliwy odbiór własny lub dowóz oraz płatność gotówką.

Gotowe projekty rabat są własnością firmy theboxgarden.pl 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polecamy

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!