Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy The Box Garden, bardzo proste niewymagające specjalistycznej wiedzy narzędzie, które pozwoli Państwu stworzyć wymarzony ogród bez pomocy profesjonalnej firmy oferującej usługi z zakresu projektowania i tworzenia terenów zielonych.

Przepiękna kompozycja stworzona, tak aby zagospodarować przestrzeń w miejscach takich jak wejście frontowe do domu, przy ogrodzeniach, elewacjach domu, garażu czy domku gospodarczego. Będzie także stanowić niewątpliwą ozdobę ganku lub miejsca reprezentacyjnego w ogrodzie..

Barwy dominujące: fiolet, zieleń, róż,

Powierzchnia projektu: około 5 m2 ( Wymiary przez nas podane są wymiarami sugerowanymi. Odległość pomiędzy roślinami możecie Państwo regulować według własnego uznania.


Co zawiera zestaw:
*Kompozycję stanowią 14 sadzonek, 3 gatunków roślin: byliny, iglaki.
*Katalog który zawiera szczegółowy plan rozsady roślin (przykładowy plan rozsady umieszczony na zdjęciu poglądowym.)oraz informację dotyczące ich pielęgnacji i preferencji glebowych.
*Pomocnik jak możemy poprawić, jakość naszej gleby i dostosować do ją do konkretnych roślin

UWAGA - Jeżeli zaistnieje sytuacja w której chwilowo nie posiadamy danej rośliny, informujemy, iż zastępujemy ją inną, w podobnym kolorze i rozmiarze, tak aby gotowy efekt nie uległ zmianie wizualnej.

 

Na terenie Zielonej Góry i okolic możliwy odbiór własny lub dowóz oraz płatność gotówką.

Gotowe projekty rabat są własnością firmy theboxgarden.pl 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Polecamy

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!