Wczytuję dane...
Model: 28996
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: swissinno

image

Niezawodny długotrwały efekt i praktyczne zastosowanie

Komary nie tylko nas denerwują, ale także narażają nas na ukąszenia, które mogą powodować bolesne swędzenie i obrzęk. Aby pokonać ten problem, firma SWISSINNO opracowała latarnię przeciw komarom, produkt odstraszający komary, który bardzo szybko utrzymuje te irytujące krwiopijce w bezpiecznej odległości. Substancja czynna do odstraszania komarów jest zawarta w pasku, który jest wprowadzany do górnej części latarni i uruchamiany od dołu przez ciepło świecy.

image

VIDEO prezentacja latarni SwissInno


Prosta instrukcja

  1. Środki ostrożności: Przed użyciem przeczytać załączone instrukcje. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek aktywny: 500 mg d-Allethrin (21,5% w/w). W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać etykietę.
  2. Stosować tylko do użytku zewnętrznego jako ochrona przed komarami (środek owadobójczy).
  3. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Uwaga: Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

imageimageimage

Niezawodny długotrwały efekt i praktyczne zastosowanie

Niezwykle atrakcyjny wygląd Latarni STOP przeciw komarom sprawia, że jest popularny jako element dekoracyjny, dzięki czemu spełnia jednocześnie dwie funkcje. Jako odstraszacz komarów niezawodnie utrzymuje około 20 mkw wolnej powierzchni od komarów. Jeśli chcesz zachować większy obszar wolny od komarów, możesz użyć kilka lampionów jednocześnie.

Nie ma możliwości poradzić sobie z komarami przy użyciu naturalnych produktów, tylko biocydy działają satysfakcjonująco. Dlatego ważne jest, aby pozbywać się zużytych pasm substancji czynnych w odpowiedni sposób i zadbać o to by nie dostały się w ręce dzieci lub nie zostały zjedzone przez zwierzęta domowe.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!