Wczytuję dane...
Model: 30251
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: vigonez

image

Vigonez Koncentrat na owady latające na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych 5ml 

Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających (muchy, komary, meszki, mole, osy itp.) oraz ich larw na zewnątrz oraz w pomieszczeniach zamkniętych.

Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. 

Zalety:

  • najnowsza i najbardziej skuteczna metoda walki z owadami
  • bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia
  • szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy
  • bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozwala widocznych osadów
  • bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje sie w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki.

Właściwości:

Koncentrat jest zawiesiną zawierającą deltametrynę i służy do zwalczania owadów latających (muchy, komary, meszki, mole, osy itp.) oraz ich larw. Koncentrat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego może być używany w tzw. wrażliwych środowiskach. Koncentrat jest preparatem bezzapachowym i nie akumuluje się w organizmie. Preparat nie plami i nie brudzi, stabilnie utrzymując się na różnych powierzchniach (również porowatych). Koncentrat odporny jest na wysokie temperatury i nie zanieczyszcza wód gruntowych. Koncentrat nie powoduje korozji części metalowych i uszkodzeń części gumowych.

Sposób użycia:

Koncentrat należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach 5ml koncentratu na 1 litr wody. Po przygotowaniu w/w preparatu, może on być stosowany przy użyciu niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych (butelka z atomizerem) i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Po rozcieńczeniu koncentratu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Po tym czasie preparat będzie tracił swoje właściwości. Koncentrat rozwija się po kilki godzinach i utrzymuje się przez kilka tygodni (3-4).
 
 
 

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!