Wczytuję dane...
Model: 30249
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: vigonez

image

Vigonez Koncentrat do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych 5ml 

Preparat przeznaczony jest do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych. Bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy. Bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Preparat jest bezpieczny po rozcieńczeniu - nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Poprzez długotrwały efekt rezydualny koncentrat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn.

Zalety:

  • najnowsza i najbardziej skuteczna metoda walki z molami spożywczymi i odzieżowymi.
  • bezwonna formuła koncentratu jest łagodna dla otoczenia.
  • szybki i długotrwały efekt rezydualny działający na mole i ich larwy,
  • bezbarwna formuła koncentratu nie plami i nie pozostawia widocznych osadów.
  • bezpieczny po rozcieńczeniu, nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki.

Właściwości:
Koncentrat nie zawiera rozpuszczalników, dlatego może być używany w tzw. wrażliwych środowiskach. Koncentrat jest preparatem bezzapachowym i nie akumuluje się w organizmie. Koncentrat nie plami i nie brudzi, stabilnie utrzymując się na różnych powierzchniach (również porowatych). Środek odporny jest na wysokie temperatury i nie zanieczyszcza wód gruntowych oraz nie powoduje korozji części metalowych i uszkodzeń części gumowych.

Sposób użycia:
Środek należy rozcieńczyć z wodą w proporcjach 5ml koncentratu na 1 litr wody. W przypadku dużej ilości owadów zwiększyć dawkę do 5ml na 0,5 litra wody. Po przygotowaniu w/w preparatu, może on być stosowany przy użyciu  niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Po rozcieńczeniu koncentratu z wodą należy dokonać oprysku maksymalnie do 48 godzin. Po tym czasie preparat będzie tracił swoje właściwości. Koncentrat rozwija sie po kilki godzinach i utrzymuje się przez kilka tygodni (3-4).

Środek może być stosowany w  pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach, pomieszczeniach gospodarczych oraz na zewnątrz budynków i na działkach.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!