Wczytuję dane...
Model: 34689
Realizacja zamówienia: 4 dni
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: sumin

image

Golf EXTRA 250ml 

Jest to środek chwastobójczym w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, przeznaczonego do stosowania nalistnego. Zwalcza chwasty dwuliścienne na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Środek zawiera substancje czynne z grupy regulatorów wzrostu. Środek pobierany jest przez liście chwastów. W roślinie powoduje zakłócenia podziału komórek, co w efekcie prowadzi zakłócenia podziału komórek, co w efekcie prowadzi do deformacji liści i łodyg, zahamowania wzrostu, karłowacenia, a następnie chlorozy, nekrozy i zasychania roślin. Pierwsze objawy są widoczne po kilku dniach, a proces obumierania następuje po upływie 7 dni od zastosowania. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Zwalczanie 

Jednoroczne i wieloletnie chwasty dwuliścienne na trawnikach w ogrodach przydomowych i działkach rekreacyjnych.

  • Chwasty wrażliwe: jaskier rozłogowy, koniczyna biała, mniszek lekarski, stokrotka polna,
  • Chwasty średniowrażliwe: babka zwyczajna

Zalecana dawka: 75 ml środka w 10ml wody na 100m2

Zawartość substancji czynnej:

2,4 – D w postaci soli dimetyloaminowej kwasu ( 2,4 dichlorofenoksy)octowego (związek z grupy fenoksykwasów) – 70 g/l (7,13 %); MCPA w postaci soli kwasu (4-chloro-2-metylofenoksy) octowego (związek z grupy fenoksykwasów) – 70 g/l (6,98%); mekoprop – P w postaci soli kwasu (R)-2-(4-chloro-2-metylofenoksy) propionowego (związek z grupy fenoksykwasów ) – 42 g/l (4,35%); dikamba w postaci soli kwasu 2,5 dichloro-6-metoksybenzoesowego (związek z grupy fenoksykwasów) – 20 g/l (2,2%).

Opakowanie 250ml wystarcza na 333m2

Uwagi!

Zabrania się stosowania środka w strefie bezpośredniej ochrony ujęć wody oraz na terenie uzdrowisk, otulin parków narodowych i rezerwatów.Nie zanieczyszczać wód środkiem ochrony roślin lub jego opakowaniem.

Środek przeznaczony do sprzedaży amatorskiej.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!