Wczytuję dane...
Model: 38217
Realizacja zamówienia: 504 godzin
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: sumin

imageFinischer 200ml zwalcza glony, mech

Sumin Finisher jest naturalnym preparatem działającym kontaktowo, zwalczającym glony, mchy i wątrobowce powłoką działającą czysto fizycznie. Efekty są widoczne po kilku dniach od zastosowania. Produkt bezbarwny, nie pozostawia śladów na powierzchniach z wyłączeniem ceramiki i szkła. Do stosowania w szkółkach, terenach zieleni i ogrodach.

Stosowanie: stosować przy pomocy opryskiwaczy ręcznych lub plecakowych. Zabieg opryskiwania powinien zapewniać jak najdokładniejsze pokrycie glonów/mchów i wątrobowców. Zaleca się stosowanie produktu w godzinach porannych. Wysoka wilgotność powietrza występująca o tej porze dnia sprzyja powodzeniu zabiegu, ponieważ mchy i wątrobowce aktywnie wtedy oddychają. Produkt najlepiej stosować we wczesnym stadium rozwoju glonów, mchów i wątrobowców, gdyż są one najbardziej podatne na działanie środka.

Produkt należy stosować w ilości: 1 część preparatu na 7-10 części wody. W większości przypadków zalecana proporcja to 1:9. Na przykład: 200 ml Sumin Finisher w 1,8 litrach wody daje 2,0 litry cieczy roboczej, która starczy na około 10 m2.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!