Wczytuję dane...
Model: 41065
Realizacja zamówienia: 4 dni
Wysyłka od: 30.00 PLN
Producent: ekodarpol

image

image

Biochron Spray przeciwko kleszczom i komarom

ŚRODEK BEZPIECZNY - NATURALNY I SKUTECZNY

image

Biochron spray naturalny środek odstraszający kleszcze, komary, meszki i inne owady doskwierające podczas pobytu na działkach, ogrodach oraz terenach rekreacyjnych. Biochron można również zastosować wewnątrz pomieszczeń gospodarczych: obory, stajnie itp.

  • Naturalny
  • Skuteczny
  • Bezpieczny
  • Długotrwały
  • nie zawiera syntetycznych barwników ani składników chemicznych

Skład

Zawiera substancję podstawowe: czosnek i ocet.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć!

Preparat gotowy do użytku bez rozcieńczania. Do stosowania na trawnik, drzewa, krzewy, wokół altan i zewnętrznych ścian budynków oraz wewnątrz pomieszczeń gospodarskich.

Nie opryskiwać roślin w trakcie dużego nasłonecznienia. Zapobiegawczo stosować co około 7 dni. W przypadku nasilenia występowania owadów zabieg należy wykonać 2-3 razy dziennie. Podłączyć do opryskiwacz wąż z wodą. Następnie odkręcić wodę i odchylając zabezpieczenie przekręcić zawór otwierający dyszę. Należy obficie i dokładnie opryskać najbliższe otoczenie gdzie planujemy przebywać dłuższy czas.

Biochronem można również opryskać wnętrza pomieszczeń gospodarskich w celu ochrony zwierząt przed uciążliwymi owadami. Zabieg należy wykonywać co 2-3 dni, opryskując dokładnie sufit i ściany pomieszczeń.

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu poprzez podłączenia węża do repelentu oprysk jest szybki przyjemny i bardzo dokładny.

image

image

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!